Psychoterapia indywidualna

 

Terapia krótkoterminowa skoncentrowana jest na rozwiązaniu konkretnego problemu, na poradzeniu sobie z nagłą sytuacją kryzysową lub skupia się wokół podjęcia ważnej decyzji życiowej. Terapia krótkoterminowa trwa od kilku do kilkunastu tygodni.

Każda sesja trwa 50 minut i odbywa się raz w tygodniu.

 

Terapia długoterminowa to proces, który trwa od kilku miesięcy do kilku lat i jego celem jest poszerzanie świadomości, rozwiązywnie bieżących problemów  czy osiągnięcie większej satysfakcji z życia.

Każda sesja trwa 50 minut i odbywa się raz w tygodniu

 

Konsultacje

Zazwyczaj trwają od jednego do trzech spotkań, podczas których definiujemy obszar i model naszej pracy. Spotkania te służą też temu, abyśmy mogli się lepiej poznać i sprawdzić czy chceszze mną pracować. Sesja trwa 50 minut i odbywa się raz w tygodniu.

Psychoterapia par

Psychoterapia pary, to podróż, która ma na celu ponowne odnalezienie siebie nawzajem. Często już sama rozmowa w obecności specjalistów pomaga zdystansować się do swoich emocji i wsłuchać się w drugą stronę– co przeżywa, co ją rani, dlaczego zachowuje się tak, a nie inaczej.

Słuchanie daje możliwość rozumienia. W ten sposób proces terapii pomaga poddać refleksji wzajemne interakcje oraz sposoby komunikowania się. Czasem pomaga, żyć ze sobą, wzajemnie się rozumieć i wspierać. Czasem pomaga się rozstać. 

Każda sesja trwa 75 min i odbywa się raz w tygodniu lub co dwa tygodnie w zależności od potrzeby pary.

  • Facebook - White Circle
  • Facebook Clean Grey

Chcesz o coś zapytać, masz wątpliwości ? 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość, na pewno odpowiem.

Jak możesz zacząć psychoterapię ?
zadzwoń pod numer tel.508 141 275 aby umówić wizytę lub napisz wiadomość poprzez formularz kontaktowy
KONTAKT  
 
Obsługiwane rejony : Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Mikołów, Rybnik, Bytom, Knurów, Pyskowice, Strzelce Opolskie, Katowice, Ruda Śląska

Katarzyna Konfederak   tel. 508 141 275   

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now