Psychoterapia indywidualna

 

Terapia krótkoterminowa skoncentrowana jest na rozwiązaniu konkretnego problemu, na poradzeniu sobie z nagłą sytuacją kryzysową lub skupia się wokół podjęcia ważnej decyzji życiowej. Terapia krótkoterminowa trwa od kilku do kilkunastu tygodni.

Każda sesja trwa 50 minut i odbywa się raz w tygodniu.

 

Terapia długoterminowa to proces, który trwa od kilku miesięcy do kilku lat i jego celem jest poszerzanie świadomości, rozwiązywnie bieżących problemów  czy osiągnięcie większej satysfakcji z życia.

Każda sesja trwa 50 minut i odbywa się raz w tygodniu

 

Konsultacje

Zazwyczaj trwają od jednego do trzech spotkań, podczas których definiujemy obszar i model naszej pracy. Spotkania te służą też temu, abyśmy mogli się lepiej poznać i sprawdzić czy chceszze mną pracować. Sesja trwa 50 minut i odbywa się raz w tygodniu.

Psychoterapia par

Psychoterapia pary, to podróż, która ma na celu ponowne odnalezienie siebie nawzajem. Często już sama rozmowa w obecności specjalistów pomaga zdystansować się do swoich emocji i wsłuchać się w drugą stronę– co przeżywa, co ją rani, dlaczego zachowuje się tak, a nie inaczej.

Słuchanie daje możliwość rozumienia. W ten sposób proces terapii pomaga poddać refleksji wzajemne interakcje oraz sposoby komunikowania się. Czasem pomaga, żyć ze sobą, wzajemnie się rozumieć i wspierać. Czasem pomaga się rozstać. 

Każda sesja trwa 50 min i odbywa się raz w tygodniu lub co dwa tygodnie w zależności od potrzeby pary.

Katarzyna Konfederak   tel. 508 141 275   

  • Facebook - White Circle
  • Facebook Clean Grey
Jak możesz zacząć psychoterapię ?
zadzwoń pod numer tel.508 141 275 aby umówić wizytę lub napisz wiadomość poprzez formularz kontaktowy
KONTAKT  
 

Chcesz o coś zapytać, masz wątpliwości ? 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość, na pewno odpowiem.

Obsługiwane rejony : Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Mikołów, Rybnik, Bytom, Knurów, Pyskowice, Strzelce Opolskie, Katowice, Ruda Śląska
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now