Katarzyna  Konfederak
pschychoterapeutka
tel.508-141-275
IMG_20200516_115600 (1).jpg

Ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Trenerów  i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez EAP  (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii)  i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt).

Posiadam certyfikat European Association of Gestalt Therapy.

Jestem członkiem PTPG Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt  oraz EAGT European Association of Gestalt Therapy.  

Jestem trenerem i pracuję ze studentami w ramach Szkoły Psychoterapii Gestalt w Warszawie, prowadząc warsztaty i treningi, ucząc i wspierając studentów w stawaniu się terapeutami Gestalt.

Staż kliniczny odbyłam w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, gdzie pracowałam z pacjentami z rozpoznaniem m.in. depresji, zaburzeń osobowości, nerwicy czy schizofrenii.

W Katowicach i Tarnowskich Górach prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz terapię dla par i małżeństw w kryzysie relacji.
Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami cierpiącymi na takie dolegliwości jak : depresja, lęk, zaburzenia psychosomatyczne, niskie poczucie własnej wartości, cierpienie psychiczne, samotność, utrata sensu życia, rozstanie z bliską osobą.
Dając o wysoką jakość swojej pracy podlegam superwizji certyfikowanych superwizorów. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w treningach i warsztatach dla psychoterapeutów oraz konferencjach naukowych.

Fascynuje mnie rozwój i potencjał człowieka, a psychoterapia jest moją pasją. Wierzę w to, że każdy człowiek posiada zasoby do zmiany swojego życia na pełne i szczęśliwe.

Spełniam się również pisząc wiersze i tworząc biżuterię ze srebra.

Kocham jazdę na snowboardzie, lubię przestrzeń i śpiew ptaków.