Katarzyna  Konfederak
pschychoterapeutka
tel.508-141-275

Ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Trenerów  i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez EAP  (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii)  i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt).

Posiadam certyfikat European Association of Gestalt Therapy.

Jestem członkiem PTPG Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt  oraz EAGT European Association of Gestalt Therapy.  

Staż kliniczny odbyłam w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, gdzie pracowałam z pacjentami z rozpoznaniem m.in. depresji, zaburzeń osobowości, nerwicy czy schizofrenii.

W Gliwicach prowadzę psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz terapię dla par i małżeństw w kryzysie relacji.
Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami cierpiącymi na takie dolegliwości jak : depresja, lęk, zaburzenia psychosomatyczne, niskie poczucie własnej wartości, cierpienie psychiczne, samotność, utrata sensu życia, rozstanie z bliską osobą.
Dając o wysoką jakość swojej pracy podlegam superwizji certyfikowanych superwizorów. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w treningach i warsztatach dla psychoterapeutów oraz konferencjach naukowych.

Fascynuje mnie rozwój i potencjał człowieka, a psychoterapia jest moją pasją. Wierzę w to, że każdy człowiek posiada zasoby do zmiany swojego życia na pełne i szczęśliwe.

Spełniam się również pisząc wiersze i tworząc biżuterię ze srebra.

Kocham jazdę na snowboardzie, lubię przestrzeń i śpiew ptaków.
 

  • Facebook - White Circle
  • Facebook Clean Grey

Chcesz o coś zapytać, masz wątpliwości ? 

Zadzwoń lub wyślij wiadomość, na pewno odpowiem.

Jak możesz zacząć psychoterapię ?
zadzwoń pod numer tel.508 141 275 aby umówić wizytę lub napisz wiadomość poprzez formularz kontaktowy
KONTAKT  
 
Obsługiwane rejony : Gliwice, Zabrze, Tarnowskie Góry, Mikołów, Rybnik, Bytom, Knurów, Pyskowice, Strzelce Opolskie, Katowice, Ruda Śląska

Katarzyna Konfederak   tel. 508 141 275   

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now