top of page
Katarzyna  Konfederak
pschychoterapeutka, superwizorka, trenerka
tel.508-141-275
IMG_20200516_115600 (1).jpg

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką i superwizorką, posiadam certyfikat  Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt PTPG oraz European Association of Gestalt Therapy EAGT. 

Ukończyłam czteroletnie całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii w Szkole Trenerów  i Psychoterapeutów Instytutu Terapii Gestalt w Krakowie, akredytowanym przez EAP  (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii)  i EAGT (Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt). 

Jestem członkiem PTPG Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt  oraz EAGT European Association of Gestalt Therapy.  

Jestem trenerką i superwizorką, pracuję ze studentami w ramach Szkoły Psychoterapii Gestalt w Warszawie i Krakowie, prowadząc superwizję, warsztaty, zajęcia merytoryczne oraz treningi terapeutyczne i interpersonalne, ucząc i wspierając studentów/tki w stawaniu się psychoterapeutkami i psychoterapeutami Gestalt. 

Ukończyłam, trwającą dwa lata szkolę superwizorów w Warszawie ucząc się od Dr Christine Stevens oraz od Jay'a Levin'a, uzyskując certyfikat EAGT

W Tarnowskich Górach prowadzę superwizję stacjonarną /online i psychoterapię indywidualną dorosłych, młodzieży oraz terapię dla par i małżeństw w kryzysie relacji.
Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami cierpiącymi na takie dolegliwości jak : depresja, lęk, zaburzenia psychosomatyczne, niskie poczucie własnej wartości, cierpienie psychiczne, samotność, utrata sensu życia, rozstanie z bliską osobą i inne.
Dając o wysoką jakość swojej pracy podlegam superwizji certyfikowanych superwizorów. Cały czas poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w treningach i warsztatach dla psychoterapeutów oraz konferencjach naukowych.

Staż kliniczny odbyłam w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Rybniku, gdzie pracowałam z pacjentami z rozpoznaniem m.in. depresji, zaburzeń osobowości, nerwicy czy schizofrenii.

Fascynuje mnie rozwój i potencjał człowieka, a psychoterapia jest moją pasją. Wierzę w to, że każdy człowiek posiada zasoby do zmiany swojego życia na pełne i szczęśliwe.

Spełniam się również pisząc wiersze i tworząc ceramikę.

Kocham jazdę na snowboardzie, lubię przestrzeń i śpiew ptaków.
 

bottom of page